KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8323092
nr 832 3092
Blandteknik
Anders Häggqvist, symbolbild, ramens innermått: 117x49
Kondition: lagning
Utrop:
1.000 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:50:29